IŞIKLI TABELA

IŞIKLI TABELA

ZİRVE DİZAYN DIŞ mekan ışıklı tabelalar plexi,paslanmaz krom ve alüminyum kutu olarakmevcuttur.

Görseller

LED TABELA KAYAN YAZI

ZİRVE DİZAYN REKLAM ,ECZANE DEKORAYON VE UYGULAMA ; 1994 yılından beri devam etmekte olan firmamız tabela üretiminden kutu harfe,paslanmaz krom dan, ledli yazılara,led tabela imalatında önemli bir yere sahip olan firmamız türkiyenin seçkin istanbul tabela firmalarından biridir.

 

 

 

 

1994 yılından beri devam etmekte olan firmamız tabela üretiminden kutu harfe,paslanmaz krom dan, ledli yazılara,led tabela imalatında önemli bir yere sahip olan firmamız türkiyenin seçkin istanbul tabela firmalarından biridir.Umarız ki; Sizler için hazırlamış olduğumuz bu site, hem sizlere tercihlerinizde bir kılavuz olsun, hem de bizlerin üretim gücünün birer kanıtı olsun. Göreceğiniz tüm üretimlerin ve mamullerin tamamı firmamıza ait olup, Burada mevcut resim ve çalışmaların başkaca sitelerde görülüyor olması, üretici gibi görünen, emek hırsızlarının izinsiz kopyalarından başkası değildir. Bu gibi davranışlarda bulunan kişi ve firmalar ile hukuki mücadelemiz devam etmektedir. Bahsi geçen kişi ve kurumlara karşı temkinli olmanızı tavsiye eder iyi seyirler dileriz.Kutu krom kutu harf siparişleriniz led ışıklı, endirekt ışıklı, direkt ışıklı, RGB ışıklı, ışıksız, file örme, paslanmaz krom, alüminyum harf, pleksi harf, olarak istediğiniz ölçüde ve kalitede üretilir. Online olarak hemen fiyat almak için lütfen burayı tıklayınız.

Hareketli tabela üretiminde yüksek teknoloji ve kalite ile hizmetinizdeyiz. Küçük boyutlu sistemlerde 12-15 adet arası, büyük boyutlu sistemlerde ise 5-6 adet arası resim yukarı-aşağı bilgisayar kontrollü olarak kaydırılarak çok etkileyici bir tanıtım sağlanmaktadır. Çağdaş ve ses getiren bir yenilik yapmak istiyorsanız hemen arayınız.

Pullu tabela örneklerimizi gördünüz mü? Gece - gündüz her açıdan parlayan rüzgar ile hareketli rengarenk pulları ile dikkatleri çekerek sizleri akıllarda kalıcı yapacaklardır.

Led ışıklı harf

tabela, totem, tabelacı, reklam, krom harf, kutu harf, ışıklı harf, neon, çatı tabelası, , dijital baskı, bez afiş, serigraf, channel letter, reklam, neon, led, outdoor, indoor sign, led moving, acrylic, sign, board, channel letter, pvc, stand, display, rgb display, metal, warning, direction, door, digital printing, banner, vinyl,Kutu harf, krom harf, paslanmaz harf, led ışıklı harf ve neon harf yazı siparişleriniz led ışıklı, endirekt ışıklı, direkt ışıklı, RGB ışıklı, ışıksız, file örme, alüminyum, pleksili olarak istediğiniz ölçüde ve kalitede üretiyoruz. Online olarak hemen fiyat almak için lütfen burayı tıklayınız.

|